צחי

גדלתי כבן יחיד במשפחה חד הורית. כבר מגיל צעיר מאוד האמנתי באלוהים ורציתי להיות איתו בקשר. לאורך שנות ילדותי ונערותי אהבתי לפקוד את בית הכנסת, להניח תפילין, להתעטף בטלית ולהשתתף בתפילות השבת והחגים. את אלוהים תמיד אהבתי, אך את החיים בארץ ממש לא! מספר שנים לאחר שסיימתי את השירות הצבאי החלטתי לעזוב את הארץ בהפגנתיות. מאסתי במנטליות הישראלית ובצורה בה מנוהלת המדינה. עליתי על מטוס ויצאתי "לכבוש" את אמריקה.

בהתחלה הכל הלך בדיוק לפי התוכנית. מצאתי עבודה כמוביל והרווחתי משכורת מכובדת, אך לאחר כ-9 חודשים קרה משהו שבכלל לא היה בתוכנית שלי. במהלך עבודת הובלת דירה התחברתי עם הלקוחה, רבקה, יהודיה אמריקאית המאמינה בישוע שנים רבות. רבקה היתה הראשונה שבישרה לי על תוכנית הישועה של אלוהים על-ידי ישוע המשיח. התחלנו להיפגש באופן קבוע וללמוד את התנ"ך.

לאחר מספר חודשים בהם למדנו את נבואות התנ"ך אודות המשיח, רבקה שאלה אותי האם אני מאמין שישוע הוא אכן המשיח המובטח. עדיין לא הייתי בטוח אך הסכמתי להתחיל להתפלל לאלוהים ולבקש ממנו שיראה לי אם זאת האמת.
לאחר חמישה חודשים של תפילה אלוהים דיבר אלי בדרך מאוד ברורה ויוצאת דופן. במהלך עבודה בבית לקוחה, צד את עיניי ספר שהיה מונח על מדף. הספר מאוד סיקרן אותי והרגשתי צורך עז להציץ בו. הושטתי את ידי אל הספר, התחלתי לקרוא ופשוט לא יכולתי להרפות ממנו, ממש כאילו שהספר החזיק בי! הספר היה בנושא האמונה בישוע.

מיד לאחר אותו מקרה הלכתי לפגוש את רבקה. כאשר סיפרתי לה על החוויה שעברתי נפל לי האסימון. הבנתי שהאלוהים שאני מאמין בו, אלוהי אברהם, יצחק ויעקב, ענה לתפילותי הרבות והראה לי שישוע הוא אכן המשיח.

רגע האמת הגיע. התוודאתי בפני אלוהים על חטאיי וביקשתי שייסלחו לי על-ידי ישוע. הזמנתי את ישוע לליבי באמונה שהוא מת על עץ החיים כקורבן על חטאיי, שהוא נקבר וקם מן המתים לאחר שלושה ימים – ושבזכותו מובטחים לי חיי נצח עם אלוהים. מאז ועד היום אני מתהלך באמונה אמיתית וכנה עם האדון ישוע בליבי ובחיי. מאז נוכחתי לראות המון ניסים שהאדון ישוע עשה בחיי אימי כשריפא אותה ממחלת הסרטן פעמיים.