מור

קיבלתי את ישוע לליבי כאשר הייתי בת 11. צפיתי בסרט "ישוע מנצרת" ונכנסתי להיסטריה מוחלטת כאשר ראיתי כיצד מיסמרו את ישוע אל הצלב. הורי עצרו את הסרט כדי להרגיע אותי ולהסביר לי מדוע ישוע היה צריך למות כקורבן ככופר עבור חטאינו, המתנה האדירה ביותר שאלוהים נותן בהקרבתו את בנו עבורנו.

גדלתי בבית משיחי בו חגגנו חגים יהודיים ונוצריים כאחד, גם חנוכה וגם חג המולד, הטוב משני העולמות כפי שחברי היו אומרים. בתיכון אלוהים משך אותי קרוב אליו ואני חוויתי את אהבתו באופן יום-יומי. אני זוכרת כיצד רעדתי כולי כשישבתי במכונית בדרכי למפגש של מאמינים צעירים. זאת היתה רוח הקודש שהכינה אותי למה שעמד לקרות באותו הערב. הייתי קרובה לאלוהים ושמחה מתמיד.

לאחר שסיימתי את התיכון טסתי לויטנאם כדי ללמד את האנשים המקומיים אנגלית כשפה שניה. מכיוון שויטנאם היא מדינה קומיניסטית, נאלצנו להשתמש בלימוד האנגלית כהסוואה למטרה העיקרית שלנו – לספר לויטנאמים על אלוהי ישראל ועל המשיח ישוע. אלוהים פעל בעיר הו צאי מין (בעבר העיר נקראה סייגון) וזאת היתה ברכה גדולה עבורי להיות נוכחת. נפלה בחלקי ההזדמנות להתפלל את תפילת הישועה עם ילד בן 12 זמן קצר לפני שהוא נפטר בבית חולים ממחלת הסרטן. אני יודעת שהוא בגן עדן היום ואני מחקה בציפיה ליום בו אפגש איתו שוב.

כאשר חזרתי מויאטנם חיי פנו לכיוון הלא הנכון. גדלתי בבית עם הרבה יציבות ואהבה, אך בשלב זה בחיי, כבוגרת, הייתי סקרנית ורציתי להתנסות בכל מיני הרפתקאות. עברתי בין עיר לעיר: סאן פרנסיסקו, שיקאגו, מיאמי וניו יורק. ההחלטות שלקחתי באותה תקופה היו בניגוד גמור לדרכי אלוהים. חמש שנים חייתי בניו יורק, עיר ללא ספק זוהרת אך מלאה בחומרניות וכוחניות. במשך שנתיים היתה לי מערכת יחסים עם איש יהודי, לא משיחי. לאורךכל התקופה איתו הסתרתי ממנו את אמונתי. הרגשתי נבוכה להגיד לו שאני יהודיה שמאמינה בישוע המשיח. לא רציתי להקשיב לקולה של רוח הקודש ליבי. הייתי מתוחה, עצובה, מדוכאת ואבודה. הייתי לא מרוצה מהעבודה שלי, לא מרוצה ממערכת היחסים שלי ולא מרוצה מהחיים שלי בכלל!

יום אחד אבא שלי הגיע לניו יורק ונפגשנו. סיפרתי לו על כל מה שעובר עלי. ידעתי שאני לא יכולה להתמודד עם המצב שנקלעתי אליו בכוחות עצמי ושאני זקוקה לעזרה. "מור" הוא אמר, "בואי נתפלל, אלוהים אף פעם לא ויתר עליך והוא רוצה שתחזרי אליו". ברגע שהקדשתי מחדש את חיי לאדון, שלום אלוהים מילא את ליבי. כל מה שיש לעולם הזה להציע לא ישווה לעולם למה שאנחנו יכולים לקבל בזכות ישוע המשיח.