גו פוקימון

Posted on Posted in דעה אישית, כללי

בעולם של חוסר ביטחון ואיומים רבים כמעט הכל מסביבנו מתרחש באופן וירטואלי. כמה זה מעודד לראות המונים ברחבי העולם קמים ויוצאים מביתהם אל הרחובות והשכונות, על מנת להתחבר אחד עם השני, לחפש ולמצוא את ה-"פוקימון".

לאחר הרבה שנים, דמות הפוקימון נולדה מחדש או ״קמה לתחייה״ דרך היישומון – גו פוקימון. למי שעדיין לא מכיר או לא התנסה בו, הרעיון הינו פשוט מאוד: צא החוצה, הפעל את היישומון ואת המצלמה וחפש את הפוקימון אשר מסתתר לו אי שם.

הדמויות האלו מוכרות לנו היטב עוד משנות ה-90  ולא אחרת אלא מהסרט המצויר ״פוקימון״.  אותה דמות, פוקימון, מיוצגת בתור חבר, מדריך וגם כן כהגנה מאויביים. מה שמפליא אותי בכל הסיפור הזה, הוא למרות כל הדמיות החדשות והמשוכללות שיצאו מאז, דמות הפוקימון גם היום מצליחה לגרום אפילו אם זה רק לפרק זמן קצר לתחושה של בטחון ואושר.

אז מהי משאלת הלב האמיתית של כל אחד ואחת? אני חושב שאיננו מחפשים פוקימון אלא מישהו אמיתי, שיהיה חבר שלנו, שילווה אותנו, שנוכל לסמוך עליו, ושברגעים הכי קשים הוא יהיה לצידינו ויגן עלינו.

אנו, המאמינים בישוע,  קמנו חיפשנו ומצאנו את המשיח האמיתי.  הוא (ישוע) החבר, המדריך שלנו, הוא המביא לנו את שמחת החיים, את השלום האמיתי. בו יש לנו את הביטחון המלא שהוא יקיים את כל הבטחותיו, כי בגלל אהבתו כליפינו הוא נתן את חייו עבורינו, הוא קם בגבורה מהמתים וניצח את המוות.

האם גם אתה מחפש את האמת ואת המשיח? ישוע אומר " בּוֹאוּ אֵלַי כָּל הָעֲמֵלִים וְהָעֲמוּסִים וַאֲנִי אַמְצִיא לָכֶם מְנוּחָה" (מתי י"א:28)

לפרטים נוספים, צרו איתנו קשר:

הנני מאשר שאני מעל גיל 18

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *